Üzerinizdeki bağlama büyüsünü bozma yöntemi

İlişkinizde eğer ki yapmadığınız bir şeyleri yapmaya başladı iseniz  sizi bağlama büyüsü vardır. Bu bağlama büyüsünü üzerinizden atmak için etkili bir büyüdür. En kısa zaman büyü bozulacaktır.

Büyüler ters işlemle bozulmaktadır. Vefkler ile yapılan bağlama büyüleri büyük oranda başarı ve etki gösterdiği için bu büyüler ancak en az o büyüyü yapan kadar başarılı bir ******un hazırlayacağı vefk tılsımı ile bozulabilir. Vefk tılsımı çok özel bir tılsımdır. Bu yüzden bu tılsım ile yapılan büyülerin bozulması da oldukça zordur. 
Eşler ******lara gitmeden yani vefkler olmadan da büyü yapabilirler. Eşek dili, sicim, yılan suyu gibi maddeler kullanılarak eşleriniz tarafından büyülenmiş iseniz, üzerine “fekacin mahmet”in yazıldığı ondört adet hurmanın yedisini siz yerken diğer yedisini eşinize yedirmelisiniz. Böylece üzerinizdeki büyü bozulacaktır. 
Ancak unutulmaması gereken bir şey de bağlama büyülerinin etki derecesi eşlerin arasındaki sevginin kuvvetine bağlı olduğudur. Bu büyüler sizin üzerinizde eşiniz ile aranızda çok kuvvetli bir bağ varsa çok daha etkili olmaktadır. Yani eşinizle aranızdaki bağ çoktan kopmuşsa veya kopma noktasına gelmişse yapılan büyülerin size etkisi daha geç olacağı gibi bu büyülerin tesiri de daha zayıf kalacaktır. Etkisinin zayıf olması, büyünün amacına ulaşmasına engel değildir ancak büyünün bozulmasının kolaylaşmasını sağlayan bir faktördür.

Gelen Aramalar: yumurta büyüsü bozma,necati kınacı bağlama büyüsü bozma

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir