Etkili Mundera Aşk Büyüsü

1 parça kuru zeytin dalı.

1 kırmızı mum.

17 tane siyah seytin.

1 büyük dikiş iğnesi.

birmiktar pamuk ipliği. (gerçek pamuk olması şart)

Mundera aşk büyüsünün yapılışı:

Bir perşembe günü başlamak suretiyle ortalama yatsı saati ile gece yarısı arasında tenha bir mahalde 121 defa “Ya Beduh” okunur. ardından mum yakılır. Bütün malzemeler önümüzde olmalıdır. mumu yaktıktan sonra aynı esmayı tekrar 121 defa okuyoruz. okurken yanmakta olan mumu teker teker zeytinlerin üzerine damlatıyoruz. damlayan mum zeytinin üzerinde kalmalıdır. bunun için zeytinlerin kuru olmasına dikkat edin. Bütün zeytinlere damlattıktan sonra 121 kez okuduğumuz o esmayı tamamlıyoruz ve işleme başlıyoruz.

(bu süre içinde konuşmuyoruz.)

Pamuk ipliğini dikiş iğnesinden geçirip bu elimizdeki 17 adet zeytinden teker teker geçiriyoruz. Zeytinleri iğneye tamamen dizdikten sonra “213 kere “Ya Bariü” 287 defa “Ya Rauf” esmalarını okuyoruz ve felan binti (veya) ibni filan, fi muhabbeti filan binti (veya) ibni filan diyoruz.
Bunu okurken elimizdeki ipi zeytinlerle beraber zeytin dalına sarıyoruz. ve açılmayacak şekilde bir düğüm atıyoruz. Hazırladığımız zeytin dalını ışık görmeyecek şekilde karanlık ve temiz bir mahalde saklıyoruz. sonraki gün yine Ya Beduh 121 defa okuyarak zeytin dalına nefes edilir ve aynı şekilde “felan binti(veya) ibni filan, fi muhabbeti filan binti(veya)ibni filan diyoruz ve zeytin dalına nefes ediyoruz.
buna başladığımız gün dahil olmak üzere 17 gün devam ediyoruz.

Gelen Aramalar: mundera aşk büyüsü,mundera aşk büyüsü nasıl yapılır,mundera aşk büyüsü esmaları,mundera aşk büyüsü yapan

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir